Forum dla miłosników A.R. Drone

Zapraszam wszystkich posiadaczy i milosników Dronów. Łączymy sie.


#1 2013-10-07 00:38:12

 Piotr2901

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-10-07
Posty: 1
Punktów :   

Słaby zasięg WIFI

Witam!

Mam pytanie dotyczące zasięgu waszych AR.Drone 2.0. Bawiłem się niedawno swoim Dronem Power Edition i traciłem zasięg WIFI po dosłownie 6-8 metrach. Drone zatrzymywał się i nie reagował na polecenia. Używam do sterowania ipad2. Zakłócenia nie wchodzą w rachubę, latałem na łące daleko od zabudowań.
Zresetowałem drona poprzez odłącznie zasilania, ponownie sparowałem z ipadem i to samo... utrata zasięgu po 5 metrach. Zwiał w krzaki, na szczęście na niskim pułapie, bo inaczej goniłbym go setki metrów.
Do tej pory zasięg był w miarę OK, 10-15 metrów bez większego kłopotu. Nie testowałem maksymalnego zasięgu jeszcze.

Mam też zastrzeżenia do stabilności lotu drona. Zawis w jego wydaniu to taki zawis z możliwością powolnego przemieszczania się z wiatrem lub w dowolnym innym kierunku. Czy też tak macie?

Czy zdarza Wam się, że drone podczas jakiegoś gwałtowniejszego manewru traci znacznie wysokość, prawie dotyka ziemi? Nie wraca na wcześniejszą wysokość tylko na ok 1 metr nad ziemia.


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::
AR.DRONE 2.0 POWER EDITION
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-rogow.pun.pl www.e-margonem.pun.pl www.arw.pun.pl www.architektura2008.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl